Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
  Paslaugos
 
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
  Partneriai
Apie Winning Time

 

Italų kompanija "Winning Time" 1995 metais tapo pasauliniu lyderiu tarp laiko skaičiavimo  sistemų, naudojančių laiko fiksavimo daviklius. Kompanija šiuo metu siūlo  aukščiausio lygio pasyvią ir aktyvią laiko  fiksavimo sistemą. Per metus, dvidešimtyje pasaulio šalių  surengiama virš 2000 bėgimo, triatlono, dviračių, slidinėjimo ir kitų sporto šakų varžybų.
"Winning Time" didžiuojasi bendradarbiavęs su  didžiausiais pasaulio sporto renginiais: Lilac Bloomsday Run ir Cape Argus Cycle Tour, kur kiekvienose varžybose dalyvavo virš  45000 dalyvių.
Taip pat, nuo 1999 m.,  pasirinkus kaip oficialų partnerį kompaniją "Seiko", "Winning Time" aptarnavo daugiau kaip 100 IAAF maratono, sportinio ėjimo, bėgimo  ir plento pasaulio čempionatų. "Winning Time" ir toliau pastoviai tobulina savo technologiją. 
"Winning Time" išskiria tuo,  kad siūlo labiausiai patikimus, tikslius ir universalius produktus bei aukščiausio lygio klientų aptarnavimą. Kompanija atidžiai renkasi partnerius ir  užtikrina, kad kiekvienas iš jų pasiruoštų ir aptarnautų varžybas kuo greičiau bei sėkmingiau. Varžybų direktoriai gali nesijaudinti, nes vietinis "Winning Time"  partneris bus aprūpintas geriausia įranga ir  žiniomis, esančiomis laiko skaičiavimo industrijoje.
"Winnig Time" laiko skaičiavimo  partnerių privalumas yra pastovūs mokymai. Naujausia technologija buvo sukurta kartu su  Milano Elektronikos Inžinerijos universiteto  mokslininkais. Sistema pristato labiausiai  pažengusį laiko skaičiavimo produktą. 

 

Savybės ir privalumai:

"WTActive" yra tiksliausia, naujausių technologijų, lengvai naudojama sistema. Kartu su aukščiausio lygio partnerių pagalba, "Winning Time" savo klientams siūlo neprilygstamą produktą.

 • Ideli laiko skaičiavimo sistema skirta tiems, kurie siekia tikslumo.
 • Laiko fiksavimas iki 180 cm aukštyje, leidžia lengvai pasirinkti daviklio prikabinimo vietą (riešas, numeris, dviračio rėmas).
 • Didelis daviklių nuskaitymo kiekis bei tikslumas iki 0,01 sekundės dalies, esant iki 120 km/val. greičiui.
 • Davikliuose pakeičiama baterija leidžia turėti asmeninį daviklį.
 • Vienintelis, plonas nuskaitymo kilimėlis, leidžia sistemą greitai paruošti bet kokiomis sąlygomis: ant  sniego, purvo, smėlio. 
 • Guminis, neleidžiantis slysti kilimėlio paviršius  yra idealus ir lyjant lietui.
 • Kompaktiška ir lengva įranga yra lengvai pernešama ir transportuojama.
 • Mažas įrangos kiekis ir paprastas funkcionalumas leidžia įrangą greitai paruošti tik su kelių žmonių komanda.
 • Ilgalaikė ir apsaugota nuo vandens sistema (davikliai ir įranga), leidžia atlikti laiko fiksavimą esant bet kokioms oro salygoms.
 • Pakraunama skaitytuvų baterija, kuri veikia iki 8 val., leidžia atlikti laiko fiksavimą nutolusiuose taškuose.
 • Tiesioginis pajungimas per Ethernet jungtį leidžia matyti realaus laiko rezultatus.
 • Skaitytuvuose įmontuoti kompiuteriai su atmintimi ir displėjumi leidžia atlikti laiko fiksavimą ir be nešiojamo kompiuterio.

   Daviklių tvirtinimo galimybės:

   

  Techniniai parametrai:

 

Didžiausias nuskaitymo aukštis

180-200 cm

Didžiausias nuskaitymo greitis

120 km/val

Veikimo temperatūros ribos

Nuo -20⁰C iki +60⁰C

Fiksavimo dažnis

0,001 sek

Fiksavimo tikslumas

0,01 sek

 

  Parsisiųsti lankstinuką *.pdf formate: 

  


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui Širdies ritmo monitoriai
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2019 m. Sprendimas: Overt