Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
 
  IŠPARDUOTUVĖ
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
Apie mus

PRADŽIA

1993 metai, įkuriama Gvido Rūko firma „Tengris“. Pradžioje rūpinomės moterų grožiu ir tiekėme įrangą bei instrumentus kirpėjams. Visgi sportinis pašaukimas nugalėjo ir po aštuonių metų pradėjome rengti orientavimosi sporto varžybas bei prekiauti būtent orientacininkams skirtomis prekėmis. Žmogaus prigimtis yra tobulėti ir siekti aukštumų, tad dar po ketverių metų susikoncentravome į ištvermės sporto renginius bei prekės. Nuo 2001 metų mūsų pagrindinė veikla yra orientuota į sportą, o tiksliau ištvermės sporto šakas (bėgimas, orientavimosi sportas, dviračių sportas).

DABARTIS

Kur mes esam dabar? Šiuo metu esame aktyviai įsilieję į sportinį Lietuvos gyvenimą. Organizuojame bėgimo varžybas, fiksuojame laiką dviračių plento varžybose bei nepamirštame savo šaknų – orientavimosi sporto, tad ketvirtadieniais organizuojame masines orientavimosi sporto varžybas. Ir žinoma, pas mus galite įsigyti visko, ko reikia bėgikams: bėgimo bateliai (vasaros sezonui ir lietuviškoms žiemos), bėgimo apranga ir maisto papildai.

ATEITIS

Ateities suplanuoti negali, tačiau išsikelti tikslus ir siekius visuomet reikia. Tad siekiame ir toliau organizuoti ir siūlyti Jums įdomius sportinius bėgimus, skatinti jaunimą domėtis sveika gyvensena bei sportu, kad ateityje garsintų ne tik savo, bet ir Lietuvos vardą.


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2020 m. Sprendimas: Overt