Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
 
  IŠPARDUOTUVĖ
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
Petzl NAO galvos prožektorius

Petzl NAO® + 750lm

 

 

Apšvietimo atstumas                   140 m.
Šviesos intensyvumas                 750 lm
Maitinimo elementai                    2600 mAh LiON akumuliatoriu
 Atsparumas vandeniui                  IP X4

Svoris (gr) su elementais           
      Kaina                                                 

185

165 EUR


Atnaujintas, galingas ir dabar turintis net 750 lumenų, "išmanusis" ciklopas pats reguliuoja šviesos stiprumą. Įkraunamas akumuliatorius. Ciklopas pagal reflektoriaus gaunamą šviesos kiekį reguliuoja skleidžiamą šviesą. Stiprumas prisitaiko prie esamų sąlygų - aplinkos apšvietimo bei kaip toli žiūrima (į žemėlapį, kelią, tolį, ar kur kitur). Veikdamas visiškai automatiniu režimu, šviečia iki 15 valandų. Išsikrovus akumuliatoriui, įsijungia taupymo režimas ir šviečia 2 h 15 liumenų intensyvumu. Baterijos dėkle yra raudona šviesa, kuri veikia 3 režimais. Šį modelį galima programuoti ne tik prijungus prie kompiuterio, bet ir per telefoną, pasinaudojus Petzl sukurta programėle. Ja lengvai galėsite reguliuoti šviesos intnesyvumą, išjungti raudoną šviesą ar įgalinti "ciklopą" siųsti žinutę, pasitelkiant morzės kodą.
Ciklopas naudoja Petzl pakraunamą akumuliatorių, todėl ne tik tausosite gamtą, bet kaskart išeidami galėsite jį turėti pilnai pakrautą. Ant akumuliatoriaus dėkliuko yra indikatorius, kurio dėka galima matyti kiek energijos liko.

Ciklopas patogiai dedasi ant galvos ar šalmo. Dydis lengvai reguliuojamas. Galima naudoti su specialiu NAO diržu, taip sumažinant ant galvos esantį svorį.           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2020 m. Sprendimas: Overt