Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
  Paslaugos
 
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
  Partneriai
Icebug OMM SPIRIT

 

SPIRIT3 OLX

Labai lengvi orientavimosi bateliai (pritaikyti bėgioti nestandartiniais paviršiais), sukurti puikiaim bėgimo pojučiui. Lankstūs leidžiantys kojai natūraliai judėti. Pagaminti iš vandens nesugeriančių medžiagų, todėl batams sušlapus batų svoris nedaug padidėja (daugiausiai gali padėti 20%). SPIRIT 3 dėka įstrižinių pasižymi puikiu sukibimu.SPIRIT 3 sukurtas varžyboms ir aukšto intensyvumo treniruotėms ant nelygios, nestandartinės dangos bėgant iki 1,5-2 valandos (puikiai tinka treniruotis ir raižytose vietovėse). Šis modelis puikiai tinka orientavimosi sportui, bėgimui kalnuotose vietovėse.

 

Pagrindiniai bruožai :

 

  • Tvirtos vandens nesugeriančios medžiagos;
  • Plonas ir lankstus padas grunto kontrolei;
  • Sutvirtintos medžiagos greičiausiai dylančiose vietose;
  • Žemas sugėrimo laipsnis (batui sušlapus svoris daugiausiai padidėja 20%).

Bato paviršius Mesh/ProtecPU™

Pamušalas greit džiūstantis tinklelis, užkulnis sutvirtintas mikro pluoštu.

Vidpadis hermetiškas, neaustinis

Vidurinė pado dalis labai lengvas EVA su ESS stabilizatorium

Padas guminis su metaliniai vinukais

Svoris apie 290 g

Kaina 130 EUR   85 EUR

Papildoma informacija:

SPIRIT 3 yra lankstesni nei tradiciniai orientavimosi batai, tačiau ne tokie stabilūs kaip tradiciniai „trail“ tipo ar įprastiniai bėgimo bateliai. Tačiau šio modelio sportbačiai yra labai lengvi, minkšti ir „vikrūs“, o stabilumu ir valdymu aprūpinti tik tiek kiek įprastai sportininko kojai reikia iš tikro. Visos šios savybės padeda kojai natūraliai judėti, jei kurį laiką nesportavote, turite leisti kojai priprasti prie šio modelio sportinių batelių. Tuo tiklsu patartina su SPIRIT modelio bateliai pradžioje kurį laiką palakstyti trumpesnis distancijas (iki 30 minučių), kad priprastų raumenys ir sausgyslės prie judėjimo sąlygų pokyčių.

ICEbug SPIRIT 3 turi įtakos ir bėgimo technikai, šie batai suteikia geresnes kontrolės galimybes, suapvalintas padas leidžia anksčiau pajusti nelygius paviršius, kuo negali pasigirti kietesni ar stabilesni sportinių batų modeliai. Šis SPIRIT privalumas ženkliai padidina galimybes instiktyviai kojai pasitaisyti savo padėtį, išvengiant rimtesnių padarinių, kaip antai čiurnos patempimų.


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui Širdies ritmo monitoriai
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2019 m. Sprendimas: Overt