Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
  Paslaugos
 
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
  Partneriai
Icebug ANIMA BUGrip®

ANIMA2 BUGrip®

    

ANIMA BUGrip tai ypatingai lengvas batelis bėgimui miško takeliais arba žiema. Speciali BUGrip technologija užtikrina bato sukibimą  su bet kokiu paviršiumi. Asimetrinis raištelių suvarstymas užtikrina kulno ir kulkšnies stabilumą, tačiau leidžia pėdos priekiui laisvai judėti. Šios savybės leidžia pėdai judėti natūraliai ir be įtampos tiek bėgant asfaltu, tiek pliku ledu ar bet kokiu kitu paviršiumi.

Nors iš pažiūros ANIMA modelis gali atrodyti, kaip įprastas bėgimo batelis sukurtas užtirkinti stabilumui, tačiau tai nevisai tiesa.  ANIMA BUGrip yra daug manevringesnisuž daugumą kitų Trail tipo batelių. Šis modelis pagamintas iš lanksčių, bet tvirtų medžiagų ir pasiūtas taip, kad nevaržytų natūralių pėdos judesių. Padas gerai sugeria smūgius ir suteikia komforto, tačiau pėda visuomet puikiai jaučia gruntą, kuriuo yra bėgama ir "neplaukioja" bate.

Papildoma apsauga  išorėje ties pirštais ir kulnu ne tik saugo pėda nuo akmenų, šakų ar kitų kliučių, bet ir padeda batui atlaikyti krūvius tenkančius jam bėgant miško takais. Kvepuojanti ir drėgmės nesugerianti medžiaga suteiks komforto ir užtikrins minimalius svorio pokyčius net ir bėgant per lietų, balas ar šlapią sniegą

Labiausiai batas tiks bėgikams statantiems pėda ties pado viduriu ar priekine jos dalimi. Dėl mažo svorio puikiai tinkamas tiek tempiniams bėgimams bei kroso varžyboms, tiek kasdienėms treniruotėms.

 

Bato paviršius  Atsparus drėgmei, kvepuojantis    

Pamušalas kvepuojantis tinklelis ir "memory foam" medžiaga aplink kulną       

Tarppadis Palengvinta EVA medžiaga

Pado nuolydis 8mm

Padas guminis su 19 karbidinių vinukų

Svoris 275 g ! (EU42)

Kaina   170 EUR

Dy džiai: 41,5, 44, 44.


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui Širdies ritmo monitoriai
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2019 m. Sprendimas: Overt