Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
  Paslaugos
 
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
  Partneriai
Icebug technologijos

 

 

BUGrip

BUGrip®  taip yra pavadinta Icebug batų sukibimo su danga technologija. BUGrip padas yra pagamintas iš specialaus gumos junginio ir turi 15-16 plienini vinukų (1 pav.). Vinukų ir gumos junginių bendras modelis suteikia šiems vinukams dinaminių funkcijų. Vinukai veikia nepriklausomai vienas nuo kito ir nėra vienas su kitu surišti. Slegiant kūno svoriu į kietą paviršių vinukas susminga į bato padą. Susmigimo gylis priklauso nuo to kokia jėga jis yra veikiamas ir į kokio kietumo paviršių remiasi.

“Protingieji vinukai”

Dinamikos funkcija leidžia vinukui prisitaikyti prie paviršiaus ir užtikrinti geriausią sukibimą. Todėl šie vinukai dar vadinami “protingaisiais vinukais”.

  • Ant slidžių paviršių (ledas, sniegas, purvas, šlapias medis, žolė) vinukai lieka išlindę ir “sugriebia” paviršių (2 pav.).
  • Ant kietų paviršių (tokių kaip asfaltas, betonas) vinukai sulenda į pado vidų (3 pav.)
  • Ant kietų ir nelygių paviršių (akmenys ir uolos) vieni vinukai yra sulindę į vidų kiti išlindę. Plieninių vinukų ir gumos kombinacija leidžia batui sukibti su tokiu paviršiu.

Vinukų naudojamų BUGrip technologijoje galai yra sustiprinti karbido plienu, tam kad būtų patvaresni. BUGrip technologija yra užpatentuota keliais tarptautiniais patentais. Produktai su BUGrip technologija nerekomenduojami sportinei veiklai uždarose patalpose, nes vinukai gali sugadinti viduje esančią dangą.

 

  

 

BUGdri

BUGdri technologija yra sukurta tam, kad apsaugoti pėdą nuo drėgmės. Šios technologijos pagrindas yra pralaidi orui ir nepralaidi vandeniui membrana, esanti tarp vidinės ir išorinės pamušalo dalies, kuri apgaubia pėdą tarsi kojinė. Tam kad užtikrinti aukštą kokybės lygį, kiekviena membraninė kojinė gamybos proceso metu buvo testuojama nuo potencialaus pratekėjimo. Membranos specifikacija atitinka JIS standartus.

 

Anti-pronation dual density

Smūgius sugeriantis padas yra dviejų skirtingų tankumų. Vidinė pado pusė yra tankesnė, tai apsaugo pėdas nuo minimo į vidinę pusę (daugumos žmonių pėdos judėjimo metu mina į vidinę pusę). Ši technologija taipogi nukreipia koją neutraliam žingsniui (taisyklingam be jokio nuokrypio).

 

Medium profile midsole

Ši pado dalis skirta sugerti smūgiams ir palaikyti stabilumą. Speciali suformuota forma, į kurią pėda tarsi „įsėda“ padeda kojai jaustis komfortabiliai, taipogi tas „įsėdimas“ garantuoja stabilumą bėgimo metu.

 

Anatomical insock

Priglundantis, lengvai išimamas, smūgius sugeriantis padukas, kuris palaiko puikų mikroklimatą dėl oro srauto ventiliavimo kanalų sistemos.

 

 

Stability outsole

Apatinė pado dalis ypač sustiprina bato stabilumą labai nelygiose vietovėse, kurios reikalauja didesnio žmogaus atsargumo statant koją ant tokio paviršiaus. Ši dalis susijungia su viduriniąja pado dalimi, tokiu būdu ją stipriau įtvirtindama.

 

 

Arch stabilizer

Specialus nelankstus, kietas stabilizatorius įtaisytas tarp viduriniojo ir apatinio pado sluoksnių. Jis paskirsto kūno svorį tenkantį padui, taip kad pagrindinė apkrova tektų būtent jam.

 

 

Moisture control mesh

Tinklelis padedantis palaikyti komfortišką mikroklimatą, pašalindamas prakaitą.

 

Non absorbing materials (drėgmės nesugeriančios medžiagos)

Kai drėgmės nesugeriančios medžiagos sušlampa jos labai nedaug sveria. Tai svarbi savybė sportiniai avalynei, sportuojant oro sąlygomis, kai aplink yra daug drėgmės, tokiu atveju šios medžiagos turi iš ties nemažą reikšmę rezultatui.

 

Keprotec®

Keprotec yra audinys ypač atsparus dilimui, sunkiai plyštantis. Jis buvo metų metus testuojamas ir tobulinamas tam, kad užtikrintų geresnę batų apsaugą ir ilgaamžiškumą.

 

 


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui Širdies ritmo monitoriai
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2019 m. Sprendimas: Overt