Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
 
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
  Partneriai
Miry 9WR / 10WR / A4WR / 11WR / 12WR / 14/12WR

Besisukantis padėkliukas žemėlapiui pagamintas iš kieto plastiko, kuris nesuminkštėja esant įvairiiai temperatūrai. Plastikinė plėvelė dengianti padėkliuką prisegama specialiomis lengvai užsisegančiomis sagutėmis. Padėkliuko sukimosi lengvumą taipogi galima reguliuoti.

Žemėlapio padėkliuko modelis WR (water resistant - apsaugantis nuo vandens) yra universalus ir tinka ne tik specialiems MTBO ar orientavimosi slidėmis, bet ir turistiniams ir kitiems žemėlapiams. WR modelio padėkliuką dengianti plėvelė apsaugo žemėlapį nuo permainingų oro sąlygų, nuo iš priekinio rato pakylančio purvo, nuo dviratininko prakaito. Plastikinė plėvelė visiškai nuimama, todėl padėkliuką lengva valyti.

Galimi žemėlapio padėkliuko dydžiai:
9WR – (22,5 x 22,5 cm) šio dydžio staliukas puikiai tinka turizmui, vaikams ar kaip atsarginis treniruočių žemėlapio padėkliukas. 9 colių ilgio padėkliukas ekscentriškai patalpintas leidžia lengvai stebėti dviračio kompiuterio ir spidometro parodymus.
10 WR - (25 x 25 cm) šio dydžio staliukas puikiai tinko dviračių turizmui, kartografijai, MTBO. Tai vienas iš populiariausių staliukų modelių.
A4WR - (21,5 x 30,2 cm) tinka visiems žemėlapiams atspausdintiems ant A4 popieriaus lapo,
11 WR - (27,5 x 27,5 cm) šio dydžio padėkliukai yra patys populiariausi, jie puikiai tinka dviračių turizmui, kartografijai, MTBO.
12 WR - (30 x 30 cm) tai specialaus dydžio padėkliukai naudojami varžybose, kurių trasa nusidriekusi didelėje teritorijoje. Geriausia naudoti ilgose MTBO trasose, multisporto dviračių trasose.
14/12WR - (35 x 30 cm) tai ypatingas modelis, skirtas renginiams, kuiuose naudojami didžiuliai žemėlapiai,

Kainos:

9WR/10WR - 21 Eur
A4WR - 23 Eur
11WR - 25 Eur
12WR - 27 Eur
14/12WR - 29 Eur


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui Širdies ritmo monitoriai
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2019 m. Sprendimas: Overt