Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
 
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai




Varžybos

2019 m. varžybų kalendorius   

Icebug taurė 2019


                         Artėjančios varžybos:                                 

  

 

 SportIdent  2019.12.05  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Aukštagiris (Baniškės)

SportIdent

  2019.12.07   Vilniaus sprintai   Užupis        Rezultatai

  2020.01.18  XXX Suginčių bėgimas "Aplink Želvos ežerą"     Registracija


2019 Įvykusios varžybos / Rezultatai

  2019.12.01  Saulėtekio maratonas              Rezultatai

SportIdent

   2019.11.30   Patalpų orientavimosi sporto taurė, I etapas        Rezultatai

 SportIdent  2019.11.28  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Giruliai (už Karveliškių kapinių)    

 SportIdent  2019.11.21  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Baltoji Vokė

SportIdent

  2019.11.16   Vilniaus sprintai, Naujininkai    Rezultatai  

SportIdent  2019.11.14  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Burbiškės

 SportIdent 2019.11.09    Vilnius Rogaining 2019      Rezultatai    

  2019.11.08   Pėsčiųjų žygis "Algimanto apygardos partizanų kovų takais"  

SportIdent  2019.11.07  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Turniškės

SportIdent  2019.10.31  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Šeškinė 

   2019.10.27  Lietuvos kroso (CX) čempionatas         Rezultatai

 SportIdent  2019.10.24  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Bukčiai

SportIdent   2019.10.19   Rudaminos sezono uždarymas  Varžybų centras   Rezultatai

  2019.10.18     P.Karoblio ir P.Poškaus bėgimo taurė      Rezultatai    

  2019.10.06  Žemaitijos MTB taurė, Telšių etapas          Rezultatai    

  2019.10.05   Dviračių kroso varžybos CX CUP 2019      Rezultatai   

  2019.10.04   Lietuvos kariuomenės kroso čempionatas        Rezultatai

 SportIdent 2019.09.28   Atrask Krekenavą - 2019               Rezultatai  

   2019.09.27  Kauno r. mero V.Makūno ir olimpiečio K.Orento bėgimo taurė    Rezultatai

SportIdent2019.09.24  Balsių mokyklos pradinių klasių OS varžybos          Rezultatai

  2019.09.23   Pravieniškių įkalinimo įstaigos maratono estafetė   Rezultatai

SportIdent 2019.09.22   Lietuvos  OS čempionatas ilgoje trasoje    Rezultatai

SportIdent  2019.09.21    Lietuvos  OS čempionatas estafetėse             Rezultatai

  2019.09.14-15  Lietuvos slidinėjimo vasaros čempionatas   1 dienos rezultatai  2 dienos rezultatai

  2019.09.14   AB Lifosa MTB taurė      Rezultatai

  2019.09.13  Ukmergės fabrikų krosų taurė, Narbuto etapas     Rezultatai

 2019.09.08   LSK "Makabi" bėgimas "Fun Run"              Rezultatai

 2019.09.01  S-Sporto kroso triatlonas. Lietuvos atviras kroso triatlono čempionatas   Rezultatai

SportIdent2019.08.31   Lietuvos OS klubų taurė                          Rezultatai

 2019.08.25   Laukinis Trail Molėtai   Rezultatai

SportIdent

 2019.08.24   Kaunas Challenge     Rezultatai  

 2019.08.21  Ukmergės fabrikų krosų taurė, Likmerės etapas    Rezultatai     Estafetės rezultatai

 2019.08.10   Sudeikių plaukimo maratonas        Rezultatai

 2019.08.03  Lietuvos triatlono sprinto čempionatas, Baltic Cup IV etapas   Rezultatai

  2019.07.28   Šiaulių dviračių lenktynės 2019     Rezultatai

 2019.07.27   Platelių plaukimo maratonas          Rezultatai

 SportIdent2019.07.21   Saulės estafetės     Rezultatai 2 diena

 SportIdent2019.07.20   Saulės estafetės     Rezultatai 1 diena

  2019.07.13    Kuršių marių plaukimo maratonas      Rezultatai

 2019.07.13   Laukinis Trail Kintai                            Rezultatai

 2019.07.06   Lampėdžių plaukimo maratonas     Rezultatai

 2019.06.30   Klaipėdos maratonas         Rezultatai

 2019.06.29   Laukinis Trail Šiauliai         Rezultatai

  2019.06.26  Ukmergės fabrikų krosų taurė, Hennordic etapas     Rezultatai

  2019.06.16  Lietuvos riedslidžių taurės I etapas.    Rezultatai

 2019.06.15   Kernavė - Vilnius                           Rezultatai

   2019.06.09   Panevėžio dviračių kroso taurė      Rezultatai

  2019.06.7-8   Dviračių varžybos nusipelnusiam sporto treneriui Alfonsui Lenkiui atminti                            Rezultatai

  2019.06.05  Ukmergės fabrikų krosų taurė, Wurth etapas      Rezultatai

 SportIdent 2019.06.02  Lietuvos OS čempionatas vidutinėje trasoje       Rezultatai

SportIdent

   2019.06.01  Vilnius Challenge                            Rezultatai

  2019.05.27   Pravieniškių maratono estafetė        Rezultatai

  2019.05.26  Velostreet Klaipėdos MTB                  Rezultatai

 SportIdent 2019.05.25   Nykštietiškas triatlonas 2019            Rezultatai

 SportIdent 2019.05.19  Šilo estafetės     SELL estafetės        Rezultatai

 SportIdent 2019.05.18  Šilo taurė       Mokinių komandinės pirmenybės             Rezultatai

SportIdent

  2019.05.17  SELL sprintas      Rezultatai

 2019.05.17   Karinės daugiakovės kroso bėgimo varžybos    Rezultatai

2019.05.15  Ukmergės fabrikų krosų taurė, Stansenabrikken etapas     Rezultatai

SportIdent  2019.05.11-12   46-as Lietuvos keliautojų pėsčiomis maratonas        Rezultatai

SportIdent  2019.05.05  Lietuvos OS čempionatas sprinto mišriose estafetėse     Rezultatai

SportIdent  2019.05.04  Lietuvos OS čempionatas sprinto trasoje                     Rezultatai

 SportIdent 2019.04.27-28  J.Vileišio taurė 2019     Rezultatai

SportIdent  2019.04.22  Vilniaus taurė                 Rezultatai

  2019.04.20  B. Abramaičio triatlono taurė 2019, Baltic cup 2019 etapas    Rezultatai

1-o starto rezultatai    2-o starto rezultatai     3-o starto rezultatai     4-o starto rezultatai   5-o starto rezultatai

  2019.04.14  Laukinis Trail, Kauno marios         Rezultatai

  2019.04.07  Kėdainių raj. 10km atskiro starto dviračių pirmenybės       Rezultatai

SportIdent  2019.03.30   Lietuvos OS bėgte čempionatas naktinėje trasoje         Rezultatai

SportIdent  2019.03.28  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos,  Gailiūnai

  2019.03.23   6 valandų bėgimas Jonavoje         Rezultatai

SportIdent  2019.03.17   Vilniaus OS sprintų taurė Baltasis tiltas      Rezultatai

SportIdent  2019.03.14  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos, Liepkalnis (Juodasis kelias)

  2019.03.11  Kovo 11-os dienos bėgimas Prienuose         Rezultatai

 2019.03.10   Lietuvos akvatlono žiemos čempionatas        Rezultatai       Bėgimo trasa

SportIdent  2019.03.07  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos, Aukštieji Karačiūnai

2019.03.02  Vilniaus žiemos parkų krosų taurė, VII-as etapas Giruliai

SportIdent  2019.02.28  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos, Giruliai

SportIdent  2019.02.24   Vilniaus OS sprintų taurė Grigiškės           Rezultatai

2019.02.23  Vilniaus žiemos parkų krosų taurė 2018, VI-as etapas Tapeliai

SportIdent  2019.02.21  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos, Tapeliai

SportIdent  2019.02.17   Vilniaus OS sprintų taurė Tuskulėnai      Rezultatai

SportIdent  2019.02.15  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos, Bukčiai

  2019.02.12   Lietuvos kariuomenės slidinėjimo čempionatas    Rezultatai

  2019.02.08-9  Žalgiriados slidinėjimo varžybos Druskininkai (Varžybos perkeliamos į kitą datą)

SportIdent  2019.02.07  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos, Žalieji ežerai

  2019.02.02   Winter Challenge Druskininkai      Rezultatai

SportIdent  2019.01.31  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos, Belmontas

  2019.01.27  MTBF Žiemos krosas “MTB Snow Challenge 2019”    Rezultatai

2019.01.19   29-as bėgimas "Aplink Želvos ežerą" Suginčiuose    Rezultatai

2019.01.05  Vilniaus žiemos parkų krosų taurė 2018, V-as etapas Krakiškės

SportIdent   2019.01.03  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos, Pagubė

Rudaminos taurė 2019    

Ukmergės fabrikų krosų taurė 2019

Vilniaus žiemos parkų krosų taurė 2018-2019

ICEBUG taurė 2018-2019   (naktinės ir dieninės OS varžybos)


Varžybų archyvas

2018 metų varžybų rezultatai archyve

2017 metų varžybų rezultatai archyve
2016 metų varžybų rezultatai archyve
2015 metų varžybų rezultatai archyve
2014 metų varžybų rezultatai archyve
2013 metų varžybų rezultatai archyve  
2012 metų varžybų rezultatai archyve
2011 metu varžybų rezultatai archyve
2010 metu varžybų rezultatai archyve
2009 metų varžybų rezultatai archyve 
2008 metų varžybų rezultatai archyve
2007 metų varžybų rezultatai archyve
2006 metų varžybų rezultatai archyve
2005 metų varžybų rezultatai archyve      

SportIdent


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2019 m. Sprendimas: Overt