Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
  Paslaugos
 
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
  Partneriai
POLAR Širdies ritmo monitoriai - Kurį Polar modelį pasirinkti? - Bėgimas


Rekomenduojame:

Polar RS800CX su s3+ bėgimo sensoriumi - Polar evoliucijos viršūnė. Pritaikytas tikriems profesionalams, besitreniruojantiems ties galimybių riba. Treniruočių analizė ir planavimas kompiuterinės programos pagalba. Persitreniravimo testavimas. Širdies kardiogramos įrašymas.

Polar RCX5 - triatlonininkams, bėgikams, dviratininkams ir kitiems ištvermės sporto šakų atstovams, kuriems reikia pagalbininko optimaliai paskirstyti treniruočių krūvį. Naujasis H2 transmiteris fiksuoja ŠSD vandenyje, o G5 GPS, s3+ bėgimo, greičio ir kadencijos sensoriai fiksuoja judėjimo greitį, distanciją ir maršrutą.

Polar RCX3 - mėgėjams bėgikams ir dviratininkams, kuriems reikia išmaniosios pagalbos ruošiantis svarbiam startui. Greitį, distanciją ir bėgimo indeksą suskaičiuos naudodamas s3+ bėgimo sensorių. Kai naudojamas su G5 GPS sensoriumi, aukštimačio informacija rodoma polarpersonaltrainer.com.

Polar RC3 GPS - mėgėjams bėgikams ir dviratininkams, kuriems reikia integruoto GPS ir išmaniųjų funkcijų. Aukštimatis veikia GPS pagrindu, o "Back to start" funkcija visada parodys kryptį į namus.


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui Širdies ritmo monitoriai
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2019 m. Sprendimas: Overt