Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
  Paslaugos
 
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
  Partneriai
POLAR Širdies ritmo monitoriai

KODĖL POLAR?

 

...Žymusis anglų futbolistas Bekhamas reikalauja profesionalios fizinių krūvių kontrolės. POLAR - RS serijos širdies ritmo monitoriai suteikia galimybę detaliai išanalizuoti visas treniruotes kompiuterio pagalba...

... garsiausių Tour de France daugiadienių dviračių lenktynių dalyvių greičiai, ištvermė, profesionalumas gniaužia kvapą daugeliui sporto entuziastų. Aukštas meistriškumas šiais laikais nepasiekiamas be profesionalios trenerių, techninės ir medicininės pagalbos. Didžioji dalis dviratininkų treniruojasi su POLAR širdies ritmo monitoriais...

Žodis ,,širdis" turi daug reikšmių: drąsa, meilė, rūpestis, entuziazmas, skausmas. Tuo pačiu ,,širdis" - labiausiai gyvybiškai svarbus, veiklus ir stiprus kūno organas. Įsiklausykite į savo širdį! Isiklausykite į savo kūną!

...prieš 50 metų tai būtų atrodę juokinga ir utopiška. Prieš 25 metus širdies ritmo monitoriai jau atsirado laboratorijose, kur mokslininkai analizavo atletų širdies darbo ypatumus, sąlygas. Šiandien širdies ritmo monitoriai nešiojami ant krūtinės ir rankos riešo ir yra reikalingi taip pat, kaip geri bėgimo bateliai ar treniruočių kostiumas...

Kaip dažnai Jūs treniruojatės? Kokį režimą pasirinkti? Kaip jaučiatės po treniruotės? Jūsų jausmai ir pojūčiai - Jūsų sveikatos rodikliai. Širdis pakuždės, kaip dažnai ir kokiu tempu Jums treniruotis. Tik įsiklausykite į savo širdį!

POLAR širdies ritmo monitoriai pagelbės treniruotėse teisingai ir efektyviai suplanuoti bei įvykdyti krūvį. Jie padės Jums pasiekti pačių įvairiausių tikslų. -Gal esate reabilitacijos periode ir Jums reikia sekti širdies ritmą? Gal pradedate sportuoti ar norite reguliuoti savo svorį? O gal Jūs elitinis sportininkas, kuriam reikalinga ypatinga, profesionali treniruočių analizė? -Įsiklausyk į savo kūną su POLAR!

 

REKOMENDACIJOS

Visiems suprantama kūno kultūros reikšmė žmogaus organizmui. Sportuojantis žmogus siekia įvairių tikslų - reguliuoja kūno svorį, stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, ugdo fizines ir valios savybes. Ir visiems, turbūt svarbiausia - gera savijauta ir sveikata.

Nuo ko pradėti? Treniruočių procese svarbu tinkamai pasirinkti užsiėmimų dažnį, trukmę ir intensyvumą. Pasak Amerikos širdies asociacijos atliktų tyrimų, pradedantiesiems rekomenduojama pradėti treniruotis 3 kartus per savaitę po ~ 30min. Efektyviausia, jei jų širdies susitraukimo dažnio (pulso) ribos būtų 50-75% nuo maksimalaus. Reguliariai aktyviai sportuojančių širdies susitraukimo dažnio (ŠSD) ribos turėtų svyruoti 65-85% nuo maksimalaus. Šios ŠSD ribos yra rekomenduojamos ir priklauso nuo amžiaus, treniruotumo, bazinio širdies susitraukimo dažnio. Jos yra svarbios. Skirtingas treniruotės intensyvumas skirtingai veikia organizmą: treniruojantis 50-60% ŠSD ribose nuo maksimalaus ŠSD - gerinsime savo sveikatą ir savijautą; 60-70% ŠSD nuo maksimalaus ŠSD - suaktyvinsime medžiagų apykaitą, riebalų sudeginimą, mažės kūno svoris; pasiekę 70-85% ŠSD ribas nuo maksimalaus - gerinsime savo fizinį pajėgumą. Jei treniruočių dažnį ir trukmę mes galime kontroliuoti patys, tai širdies susitraukimo dažnį (treniruotės intensyvumą) tiksliai išmatuoja tik širdies darbo monitoriai. Netinkamai pasirinkę treniruotės intensyvumą, ne visada sulauksime geros savijautos, o kartais galime sau ir pakenkti.

POLAR širdies darbo monitoriai atlieka testus, įvertina Jūsų pasiruošimą ir nustato rekomenduotinas širdies susitraukimo dažnio ribas (ŠSD).

 


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui Širdies ritmo monitoriai
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2019 m. Sprendimas: Overt