Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
 
  IŠPARDUOTUVĖ
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
Thermowave - apatiniai drabužiai sportui ir laisvalaikiui

 

Thermowave pristato aukščiausios kokybės termo aprangą iš Merino vilnos.

Jau 92 metus Thermowave puoselėja meistriškumo tradicijas ir nesustoja ieškoti novatoriškų sprendimų. Thermowave termo drabužiai yra naudojami kosmoso tyrinėjimo misijose, karinėse operacijose ir giluminiuose nardymuose. Jau kelias kartas iš eilės kuriama termo apranga vyrams, moterims ir vaikams. Pastaruosius 15 metų kauptas žinias taiko pristatydami termo drabužius, tinkančius „outdoor‘o“ veiklai įvairiomis oro sąlygomis, bei visiems keturiems sezonams.

Svarstai, kodėl reikėtų pasirinkti būtent Thermowave Merino vilną?

Šie Termowave Merino vilnos ypatumai padės jums priimti sprendimą.

Palaiko optimalią kūno temperatūrą. Termo rūbai iš Merino vilnos turi panašią funkciją į oro kondicionieriaus. Su jais - vėsu, kai karšta, ir šilta, kai aplinkui vyrauja šaltis.

Puikiai sulaiko šilumą įvairiomis oro sąlygomis. Net šalčiausių arktinių oro sąlygų metu, Merino vilnos termo rūbai veikia kaip puikus šilumos izoliatorius.

Leidžia odai kvėpuoti. Thermowave Merino vilna gali sugerti iki 35% jos pačios svorio vandens, tačiau medžiaga neperšlaps. Viena iš jos ypatybių – greitai išgarinti susikaupusią drėgmę. Merino vilna yra itin pralaidi orui, todėl išlaikys kūną sausą ir leis jaustis ypač patogiai.

Gerai priglunda prie kūno. Termo rūbai iš Merino vilnos nevaržo judesių ir taip užtikrina reikiamą komfortą.

Natūrali antibakterinė apsauga. Merino vilna pasižymi natūraliomis antibakterinėmis savybėmis, todėl puikiai apsaugo nuo nemalonaus kvapo.

Neerzina net jautriausios odos. Ji ypatingai minkšta, švelni, slopina bakterijų atsiradimą ir neiššaukia alerginių reakcijų.

Išlaiko kūną sausą. Net jei ore tvyro drėgmė, priešingai nei kitos medžiagos, termo rūbai iš Merino vilnos išlaikys kūną sausą. Merino vilna gali absorbuoti net 35% jos pačios svorio vandens, o dėl efektyvių drėgmės pernešimo ir garinimo ypatybių leidžia jaustis sausai ir šiltai.

Atspari vėjui. Mūsų vilna leidžia vytis vėją, tačiau apsaugo nuo jo poveikio – jokio šalčio, perkaitimo ar drėgmės jausmo.

Paprasta prižiūrėti. Kadangi Merino vilna pasižymi natūralia antibakterine apsauga, iš jos pagamintų termo drabužių nereikia skalbti taip dažnai kaip įprastų, o prireikus galima drąsiai skalbti su kitais drabužiais skalbimo mašinoje.

Apsaugo nuo UV. Merino vilnos termo rūbai pasižymi UPF 40+. Jie apsaugo nuo saulės poveikio lygiai taip pat gerai, kaip ant odos tepamas apsauginis kremas nuo saulės.

Atspari ugniai. Mūsų vilna taip pat yra atspari ugniai bei neimli liepsnoms – ji neišsilydys ir neprilips prie odos, todėl yra kur kas saugesnis pasirinkimas nei kitos medžiagos.

Draugiška aplinkai. Thermowave termo rūbai iš Merino vilnos yra pagaminti natūralių resursų pagalba: vandens, gryno oro, saulės ir žemės. Tai 100% natūraliai suyranti medžiaga, nereikalaujanti apdirbimo su cheminėmis medžiagomis.

ORGINALS       MERINO WARM ACTIVE       MERINO ON50

   LINIJA                    LINIJA                           LINIJA         

 


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2020 m. Sprendimas: Overt