Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
 
  IŠPARDUOTUVĖ
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
CRAZY LIGHT F2

Atnaujintas tvirtas viršutinis audinys.

Mūsų „Crazy light“ F2 yra batų su guminėmis smeigėmis versija. Tikslus prigludimas (sandarus ir tvirtas). Tas pats pado vidurys ir išorinis padas su butilo guma kaip „Forest 2“, bet su „Crazy Light“ viršutine dalimi. Viršutėje naudojame „Hexa“ audinį, kuris yra ypač lengvas ir ilgaamžis. Tai yra avalynė skirta ekstremalioms lenktynėms, kai batų svoris yra daug lemiantis veiksnys.
Prie šio batų deriname nepriekaištingai tinkančias metaline smeiges. „Crazy Light F1“ yra su trijų junginių vidpadžiu, kad pasiekti gerą amortiuzaciją. Minkštesnis mišinys, griežtesnė arkos dalis ir plokštelė bato priekyje, kad apsaugotų jus nuo įvairių nelygumų. Šis batas taip pat yra žudikas OCR ir bekelės  trasų lenktynėse, kur jums tikrai reikia ir patikimo atsispyrimo ir ypač lengvų batų.
„Crazy Light F2“  yra su trijų junginių vidpadžiu, kad pasiekti gerą amortiuzaciją. Minkštesnis mišinys, griežtesnė arkos dalis ir plokštelė bato priekyje, kad apsaugotų jus nuo įvairių nelygumų.


Svoris: 199 gr (UK8)
Dydžiai: UK 3–12

KAINA 150 EUR  Pirmiems įsigijusiems taikome 20% nuolaidą. Kaina 120 EUR 


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2020 m. Sprendimas: Overt