Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
 
  IŠPARDUOTUVĖ
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
Nvii Forest 2

                                                              

Batas skirtas bėgioti nelygiais paviršiais ir įvairiomis oro sąlygomis. Gerai priglunda prie kojos ir pėda nejuda bato viduje.  Naudojama „SuperFabric®“ viršutinei daliai, „ProtectOR“ atramai ir 3 junginių vidpadis.

 Padas yra iš lipnaus butilo kaučiuko, užtikrinančio puikų sukibimą. Pado protektorius nuo 6,5 iki 7,5 mm aukščio, o viršuje yra mažos horizontalios linijos, geresniam sukibimui ir esant šlapiai dangai. Padas yra pagamintas be jokių tarpų.

„Forest 2“ yra su trijų junginių vidpadžiu, kas suteikia puikią amortizaciją. „SuperFabric®“ yra audinys su mažomis keraminėmis plokštelėmis („apsauginėmis plokštėmis“). Tarpai tarp apsauginių plokščių suteikia visišką lankstumą. „SuperFabric®“ medžiagos yra atsparios dilimui, dėmėms ir pjovimui. Jis taip pat yra kvėpuojantis ir greitai džiūstantis.

Arkoje kietesnis junginys kaip apsauga ir sukimo atrama. „ProtectOR“ atrama yra arkos viduje. Jis užrakins jūsų pėdą, todėl ji nejudės ir apsaugos jus nuo įspaudų.
Svoris: 219 gr (UK8)
Dydžiai: 3–12

KAINA 150 EUR  Pirmiems įsigijusiems taikome 20% nuolaidą. Kaina 120 EUR 


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2020 m. Sprendimas: Overt