Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
 
  IŠPARDUOTUVĖ
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
Nvii batai

DĖL PREKIŲ LIKUČIŲ IR PRISTATYMO SĄLYGŲ KREIPKITĖS  info@tengris.lt

                                                     
Atėjo laikas pokyčiams!
Pristatome „Nvii“, ko gero, greičiausius ir geriausius orientavimosi batus pasaulyje.  „Nvii“ tikslas yra suteikti daugiau galimybių kiekvienam pasaulio orientacininkui.
"Nvii" komanda gamina pačius geriausius produktus su neabejotina atsakomybe ir visa apimančia aistra, nes jie visiškai atsidavę orientavimosi sportui. Pamatysite tai kiekviename jų produkcijos elemente. Turėdama daugiau nei 130 metų orientavimosi, bėgimo ir sporto verslo patirtį, plėtros komanda sukūrė naujos kartos aukščiausios klasės miško bėgimo batelius.
Komanda su Peteriu Ivarsu („Noname sportas“), Warrenu Key"u („Str8“ kompasas), Petteriu Thoresenu („Noname“, daugkartinis pasaulio čempionas) ir Thierry Gueorgiou (14 kartų pasaulio čempionas ir orientavimosi legenda) subūrė savo fenomenalias žinias ir kompetenciją, kad „Nvii“ užkariautų orientavimosi pasaulį.
 „Crazy Light“ batų asortimentas prasideda nuo tokio svorio, kokio anksčiau mūsų sportui nebuvo galima įsigyti. „XXC“ („Xtreme Cross Country“) yra ypač lengvi batai, sukurti įvairiems paviršiams (asfaltas, žvyras, žolė ir lengvas reljefas), kurių pradinis svoris yra rekordinis - 170 gramų! 
Sunkesnėms vietovėms skirti visiškai naują „Forest Line“ batai.. „Forest“ modeliai yra ypač patvarūs, tačiau galiausiai labai lengvi. Mūsų nauji, novatoriški ir unikalūs išorinių paklotų modeliai pakėlė sukibimo lygius į naują, geriausią visų laikų standartą, mūsų didelė testavimo komanda akcentuoja „neįtikėtiną sukibimą ir valdymą“. Naujasis „Nvii Forest 1“ sveria vos 239 gramus, turėdamas 15 metalinių smeigių. Universalus „Nvii Forest 2“ yra visiškai naujas, agresyvus guminis padas; jis sveria nepalyginamai mažai, tik 225 gramus ir debiutuoja (kartu su „Forest 1“) geriausia orientacine viršutine medžiaga pasaulyje: „Superfabric“, pagamintu JAV.
Mes labai didžiuojamės galėdami jums pristatyti šias dvi naujas batų linijas ir „Nvii“ prekės ženklą. Mūsų kelionė kartu tik prasidėjo.
 
Forest Line
                             
            Forest 1                        Forest 2                       Terra-Dobb                     Terra TT
                    
 
  Crazy Light

                                       
           Crazy Light F1                             Crazy Light F2                       Crazy Light XXC


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2020 m. Sprendimas: Overt