Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
 
  IŠPARDUOTUVĖ
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai




Archyvas 2019

   2019.12.31  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Vingio parkas

  2019.12.26  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Kukutiškės    

   2019.12.19  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Pagubė 

   2019.12.12  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Belmontas  

  2019.12.07   Vilniaus sprintai   Užupis        Rezultatai

  2019.12.05  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Aukštagiris (Baniškės)  

  2019.12.01  Saulėtekio maratonas              Rezultatai 

   2019.11.30   Patalpų orientavimosi sporto taurė, I etapas        Rezultatai

   2019.11.28  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Giruliai (už Karveliškių kapinių)    

   2019.11.21  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Baltoji Vokė

  2019.11.16   Vilniaus sprintai, Naujininkai    Rezultatai  

  2019.11.14  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Burbiškės

  2019.11.09    Vilnius Rogaining 2019      Rezultatai    

  2019.11.08   Pėsčiųjų žygis "Algimanto apygardos partizanų kovų takais"  

  2019.11.07  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Turniškės

  2019.10.31  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Šeškinė  

   2019.10.27  Lietuvos kroso (CX) čempionatas         Rezultatai

   2019.10.24  Icebug taurė 2019, naktinės OS varžybos, Bukčiai

  2019.10.19   Rudaminos sezono uždarymas  Varžybų centras   Rezultatai

  2019.10.18     P.Karoblio ir P.Poškaus bėgimo taurė      Rezultatai    

  2019.10.06  Žemaitijos MTB taurė, Telšių etapas          Rezultatai    

  2019.10.05   Dviračių kroso varžybos CX CUP 2019      Rezultatai   

  2019.10.04   Lietuvos kariuomenės kroso čempionatas        Rezultatai 

  2019.09.28   Atrask Krekenavą - 2019               Rezultatai  

   2019.09.27  Kauno r. mero V.Makūno ir olimpiečio K.Orento bėgimo taurė    Rezultatai

2019.09.24  Balsių mokyklos pradinių klasių OS varžybos          Rezultatai 

  2019.09.23   Pravieniškių įkalinimo įstaigos maratono estafetė   Rezultatai

 2019.09.22   Lietuvos  OS čempionatas ilgoje trasoje    Rezultatai

  2019.09.21    Lietuvos  OS čempionatas estafetėse             Rezultatai

  2019.09.14-15  Lietuvos slidinėjimo vasaros čempionatas   1 dienos rezultatai  2 dienos rezultatai

  2019.09.14   AB Lifosa MTB taurė      Rezultatai

  2019.09.13  Ukmergės fabrikų krosų taurė, Narbuto etapas     Rezultatai 

 2019.09.08   LSK "Makabi" bėgimas "Fun Run"              Rezultatai 

 2019.09.01  S-Sporto kroso triatlonas. Lietuvos atviras kroso triatlono čempionatas   Rezultatai

2019.08.31   Lietuvos OS klubų taurė                          Rezultatai 

 2019.08.25   Laukinis Trail Molėtai   Rezultatai 

 2019.08.24   Kaunas Challenge     Rezultatai  

 2019.08.21  Ukmergės fabrikų krosų taurė, Likmerės etapas    Rezultatai     Estafetės rezultatai 

 2019.08.10   Sudeikių plaukimo maratonas        Rezultatai 

 2019.08.03  Lietuvos triatlono sprinto čempionatas, Baltic Cup IV etapas   Rezultatai 

  2019.07.28   Šiaulių dviračių lenktynės 2019     Rezultatai 

 2019.07.27   Platelių plaukimo maratonas          Rezultatai

 2019.07.21   Saulės estafetės     Rezultatai 2 diena

 2019.07.20   Saulės estafetės     Rezultatai 1 diena 

  2019.07.13    Kuršių marių plaukimo maratonas      Rezultatai 

 2019.07.13   Laukinis Trail Kintai                            Rezultatai

 2019.07.06   Lampėdžių plaukimo maratonas     Rezultatai 

 2019.06.30   Klaipėdos maratonas         Rezultatai 

 2019.06.29   Laukinis Trail Šiauliai         Rezultatai

  2019.06.26  Ukmergės fabrikų krosų taurė, Hennordic etapas     Rezultatai 

  2019.06.16  Lietuvos riedslidžių taurės I etapas.    Rezultatai 

 2019.06.15   Kernavė - Vilnius                           Rezultatai 

   2019.06.09   Panevėžio dviračių kroso taurė      Rezultatai 

  2019.06.7-8   Dviračių varžybos nusipelnusiam sporto treneriui Alfonsui Lenkiui atminti            Rezultatai 

  2019.06.05  Ukmergės fabrikų krosų taurė, Wurth etapas      Rezultatai 

  2019.06.02  Lietuvos OS čempionatas vidutinėje trasoje       Rezultatai 

   2019.06.01  Vilnius Challenge                            Rezultatai 

  2019.05.27   Pravieniškių maratono estafetė        Rezultatai

  2019.05.26  Velostreet Klaipėdos MTB                  Rezultatai

  2019.05.25   Nykštietiškas triatlonas 2019            Rezultatai

  2019.05.19  Šilo estafetės     SELL estafetės        Rezultatai

  2019.05.18  Šilo taurė       Mokinių komandinės pirmenybės             Rezultatai 

  2019.05.17  SELL sprintas      Rezultatai 

 2019.05.17   Karinės daugiakovės kroso bėgimo varžybos    Rezultatai

2019.05.15  Ukmergės fabrikų krosų taurė, Stansenabrikken etapas     Rezultatai

  2019.05.11-12   46-as Lietuvos keliautojų pėsčiomis maratonas        Rezultatai

  2019.05.05  Lietuvos OS čempionatas sprinto mišriose estafetėse     Rezultatai

  2019.05.04  Lietuvos OS čempionatas sprinto trasoje                     Rezultatai

  2019.04.27-28  J.Vileišio taurė 2019     Rezultatai

  2019.04.22  Vilniaus taurė                 Rezultatai

  2019.04.20  B. Abramaičio triatlono taurė 2019, Baltic cup 2019 etapas    Rezultatai

1-o starto rezultatai    2-o starto rezultatai     3-o starto rezultatai     4-o starto rezultatai   5-o starto rezultatai

  2019.04.14  Laukinis Trail, Kauno marios         Rezultatai

  2019.04.07  Kėdainių raj. 10km atskiro starto dviračių pirmenybės       Rezultatai

  2019.03.30   Lietuvos OS bėgte čempionatas naktinėje trasoje         Rezultatai

  2019.03.28  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos,  Gailiūnai

  2019.03.23   6 valandų bėgimas Jonavoje         Rezultatai

  2019.03.17   Vilniaus OS sprintų taurė Baltasis tiltas      Rezultatai

  2019.03.14  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos, Liepkalnis (Juodasis kelias)

  2019.03.11  Kovo 11-os dienos bėgimas Prienuose         Rezultatai

 2019.03.10   Lietuvos akvatlono žiemos čempionatas        Rezultatai       Bėgimo trasa

  2019.03.07  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos, Aukštieji Karačiūnai

2019.03.02  Vilniaus žiemos parkų krosų taurė, VII-as etapas Giruliai

  2019.02.28  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos, Giruliai

  2019.02.24   Vilniaus OS sprintų taurė Grigiškės           Rezultatai

2019.02.23  Vilniaus žiemos parkų krosų taurė 2018, VI-as etapas Tapeliai

  2019.02.21  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos, Tapeliai

  2019.02.17   Vilniaus OS sprintų taurė Tuskulėnai      Rezultatai

  2019.02.15  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos, Bukčiai

  2019.02.12   Lietuvos kariuomenės slidinėjimo čempionatas    Rezultatai

  2019.02.08-9  Žalgiriados slidinėjimo varžybos Druskininkai (Varžybos perkeliamos į kitą datą)

  2019.02.07  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos, Žalieji ežerai

  2019.02.02   Winter Challenge Druskininkai      Rezultatai

  2019.01.31  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos, Belmontas

  2019.01.27  MTBF Žiemos krosas “MTB Snow Challenge 2019”    Rezultatai

2019.01.19   29-as bėgimas "Aplink Želvos ežerą" Suginčiuose    Rezultatai

2019.01.05  Vilniaus žiemos parkų krosų taurė 2018, V-as etapas Krakiškės

  2019.01.03  Icebug taurė 2018-2019, naktinės OS varžybos, Pagubė

Rudaminos taurė 2019    

Ukmergės fabrikų krosų taurė 2019

Vilniaus žiemos parkų krosų taurė 2018-2019

ICEBUG taurė 2018-2019   (naktinės ir dieninės OS varžybos)


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2020 m. Sprendimas: Overt