Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
 
  IŠPARDUOTUVĖ
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
ZEAL2 OLX


Vyriškas modelis - svoris 280 g

Orientavimosi bateliams keliami tikslai būti tvirtiems ir lankstiems bei suteikti pėdai apsaugą ir komfortą tuo pat metu atrodė sunkiai įgyvendinami. Iki šiol ! Po ilgiau nei tris metus trukusių bandymų ir testų Icebug pristatė milžiniško populiarumo sulaukusį Zeal modelį. O dabar pasirodė ir antroji šio batelio karta. 

Batelio savybės:

* Viršutinė bato dalies medžiaga sutvirtina kevlaru, todėl tapo dar tvirtesnė, tačiau lygiai tokia pat lengva. Medžiaga beveik nesugeria drėgmės, tad batelis išlieka lengvas net ir sušlapęs.

* Bato priekis ir šonai sutvirtinti papildomu medžiagos sluoskniu, taip suteikiant didesnę apsauga pirštams ir stabilumo pėdai.

* Batas yra kiek platesnis už tradicinius orientavimosi batelius. 

* Vidurinė pado dalis yra sutvirtina ypatingai standžia plokštele, suteikiančia stabilumo, o priekis ir kulnas yra minkšti ir lankstūs. 

*Sukibimas. Ypatingai agresyvaus rašto gumos padas su 16 karbidinių vinukų. Specialus pado raštas neleidžia prikibti purvui, kas smarkiai pablogintų sukibimą. 


* Svoris:  Vyr. 280 g
               Mot. 240 g 

Rekomenduojame: Orientavimosi trasoms, techniškiems bekelės bėgimams, kuomet būtinas puikus sukibimas. Dydžiai: moteriški - 38; 39; 40; 40,5

vyriški - 42,5; 45,5

 
Kaina: 110 €   80  €                  Moteriškas modelis - svoris 240 g


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2021 m. Sprendimas: Overt