Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
 
  IŠPARDUOTUVĖ
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
Oribi 2


Vyriškas modelis - svoris 280 g

Jeigu ieškote lengvo ir dinamiško begimo batelio žiemai, užtikrinančio puikų sukibimą bet kokiomis oro salygomis - naujasis Oribi2 kaip tik jums.   

Batelio savybės:

* Viršutinė bato dalis pagaminta iš padidinto patvarumo tinklelio, kuris geriau saugos jūsų koją nuo drėgmės bėgant sniegu ar darganotomis dienomis. Taip pat ši medžiaga atsparesnė, tad ne taip greit sudils bėgiojant sudėtingesnėmis sąlygomis. Norintys dar didesnio komforto ir apsaugos nuo lietaus gali rinktis versiją su GORE - TEX  medžiaga.

*Batelio viršus pagamintas iš vientisos medžiagos, nenaudojant siūlių. Tai leidžia Oribi2 puikiai priglusti prie jūsų pėdos formos ir suteikti maksimalų komfortą ir stabilumą. 

*Sukibimas. Batelio padas labai agresyvaus protektoriaus, kuris garantuoją stabilumą bėgant tiek purvu, tiek sniegu, 14 metalinių vinukų neleis jums slidinėti, net bėgant ledu ar per šlapius akmenis. 

*Amortizacija. Batelių padas vidutinio minkštumo, kas leis jums komfortiškai jaustis bėgant tiek puriu sniegu, tiek ledu.

*Batelio pado nuolydis 7 mm. 

* Svoris:  Vyr. 280 g (GTX 285 g!)
               Mot. 265 g 

Rekomenduojame: Žiemos bėgimams. Puikiai tiks tiek apsnigtiems ar pažliugusiems miško takeliams, tiek paledėjusiems miesto šaligatviams. Dydžiai: Oribi 2 GTX 38-40-40,5-43-45   Kaina - 126 

Oribi 2 BUGrip 40,5-43-45-45,5 Kaina - 118 
           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2021 m. Sprendimas: Overt