Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
 
  IŠPARDUOTUVĖ
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
AURORA BUGrip


Vyriškas modelis - svoris 290 g.

Naujoji didelės sėkmės susilaukusio Aurora  batelio versija. Lengvas, greitas ir su išskirtinį sukibimą užtikrinančia Icebug BUGrip technologija.Batelio savybės:

* Apsauga bet kokiu oru. Batelio gamyboje panaudota "weather shield" membrana apsaugo pėdą nuo sniego ir šalčio bei pagerina batelio atsparumą vandeniui.

*Sukibimas. Šlapi rąstai, sniegas ar ledas - išskirtinis pado raštas ir 19 karbdinių vinukų neleis jums paslysti net ir bėgant sudėtingiausiomis sąlygomis. 

*Greitis. Žiemai skirtas batelis su vinukais sveriantis mažiau nei 300 g? Dar visai neseniai tai atrodė neįtikėtina. Eilės bandymų metu buvo atsisakyta visų nereikalingų detalių ir palikta tik tai ko iš tiesų reikia, jog galėtumėte bėgti greitai ir stabiliai.


 
Rekomenduojame: Visu žiemos periodu, taip pat ir kitais metų laikais, bėgant miško takais. Dėl geros amortizacijos (lyginant su kitais trail bateliais) ir nepriekaištingo sukibimo ypač tinkamas bėgti apledėjusiu ar apsnigtu keliu/šaligatviu.  Dydžiai:  47
Kaina: 135    124                      

 

 

 Moteriškas modelis - svoris 265 g.


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2021 m. Sprendimas: Overt