Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
 
  IŠPARDUOTUVĖ
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
ANIMA RB9X


Vyriškas modelis - svoris 290 g.
Naujasis Anima batelis kaip ir jo primtakai suteikia komfortą, pėdos apsaugą ir puikų sukibimą, bet kokiu oru. Mažas batelio svoris ir puikus protektorius leidžia bėgti greitai bet kokia danga.  Batelio savybės:

* Viršutinė bato dalis pagaminta iš tinklelio, kuris yra tvirtesnis už įprasta, puikiai šalina vandens perteklių ir gerai kvepuoja. Koja su šiais bateliai nekais, net ir vasaros dienomis, o bėgant lietingu oru, jie beveik nesugeria vandens, todėl išlieka lengvi!

*Sukibimas. Batelio padas pagamintas iš spec. gumos mišinio (RB9X), kuris ypač gerai sukimba esant šlapiam dangos paviršiui, na o protektoriaus raštas leis užtikrintai jaustis tiek kylant, tiek leidžiantis nuo kalno.

*Kontrolė. Šiame modelyje pakoreguotas pirštų ir kulno apsaugų išdėstymas leidžia bateliui dar geriau priglusti prie pėdos. Mažas batelio nuolydis užtikrina, jog pėda judės naturaliai, o jūs gerai jausite gruntą, kuriuo bėgate.

*Amortizacija. Nors batelis orientuotas į greitą ir dinamišką bėgimą, amortizacijos čia užtektinai. Pado medžiaga paskirsto pėdai tenkančias smūgio  jėgas ir suteikia puikią amortizaciją, nesvarbu kokiu paviršiu bėgate.  

Rekomenduojame: jei mėgstate greitą, dinamišką bėgimą, tačiau norite ir pakankamos amortizacijos bei komforto ilgesniems bėgimams. Taip pat kuomet vieno bėgimo tenka bėgti tiek asfaltu, tiek miško keliais.   Dydžiai: 37-38-39-41
Kaina: 95 €                       

Moteriškas modelis - svoris 250 g.


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2021 m. Sprendimas: Overt