Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
 
  IŠPARDUOTUVĖ
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
Oakley istorija

Oakley yra viena iš populiariausių sporto įrangos bei akinių kompanijų pasaulyje. Turėdami platų prekių asortimentą, Oakley tapo lyderiais sporto įrangos industrijoje. Jie siūlo sportinių prekių nuo dviračių šalmų iki sportinių drabužių, sportinius akinius bei akinius kasdienai. Visdėlto, visa tai atrodo panašu į sapną, kai pasidomim apie kompanijos atsiradimo pradžią ir kaip jie tapo pasaulinio lygio kompanija. 

Savininkas ir Oakley įkūrėjęs, Jim Jannard, pradėjo kompaniją 1975 metais savo garaže, investavęs 300 dolerių. Įmonė pavadinta taip pat, kaip ir Jim šuo – Oakley. Pirmieji produktai buvo parduoti „The Oakley Grip“ vardu, kuriuos Jim pardavinėjo motokroso varžybose. Tai buvo motociklų rankenos iš dar nematytos ir naujos medžiagos, kurią sukūrė ir patentavo pats Jim.

Šiuo metu, visi Oakley akinių rėmeliai yra pagaminti būtent iš Jim sukurtos „Unobtainium“ medžiagos. Po truputį pradėjo ryškėti Oakley stilius, BMX ir motociklų mylėtojams buvo pasiūlyti nauji produktai: plokštės, alkūnių apsauga, smakro apsauga, akiniai.

Po truputį motorolerių bendruomenė priimė Oakley siūlomą produkciją ir pradėjo juos teigiamai vertinti. Oakley pradėjo gauti pelną iš kasmetinių savo pardavimų. 1980 metais buvo prisatyti „O Frame“ akiniai su Oakley įmonės ženklu ant šono, o nuo 1983 metų Oakley pradėjo gaminti slidinėjimo akinius bei akinius nuo saulės

1995 metais Oakley tapo akcine bendrove. Jannard turėjo 21 milijoną dolerių pelną ir 64.8% Oakley akcijų. Tuo metu kompanijos vertė buvo 820 milijonų JAV dolerių. 2004 metų rugsėjo mėnesį įmonė pasirašė kontraktą su Fox Racing ir pradėjo jiems gaminti akinius. 2006 metais Oakley nusipirko „The Oliver Peoples Group“ įmonę.

Kiek vėliau Luxottica pasiūlė Oakley susijungimą už 2,1 milijardą JAV dolerių. Tad tų pačių metų lapkričo mėnesį Oakley buvo minima šalia tokių kompanijų kaip Vogue, Ray Ban bei Persol. Oakley yra viena iš nedaugelio kompanijų, kuri atitinka US standartus, tai reiškia, kad yra suteikiama galimybė Amerikos kariuomenei bei kelioms teisinėms įmonėms nešioti šiuos akinius. Oakley taip pat remia įvairias sporto komandas bei pasualinio lygio atletus.

Šiuo metu Oakley yra viena iš didžiausių ir besivystančių akinių bei sporto įrankių kompanijų pasaulyje. Visa tai buvo pasiekta per trisdešimt metų. Tai tik įrodo, kad sunkus darbas duoda rezultatų. 


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2020 m. Sprendimas: Overt