Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
  Paslaugos
 
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
  Partneriai
Naktinis Trail bėgimas


NUOSTATAI                 Rezultatai       
SIUVENYRAI DALYVIAMS

TRASOS SCHEMA 

Nuotraukos

*18KM distancija - 3 ratai
  12KM distancija - 2 ratai                          
  6KM distancija -  1 ratas                                                                                

APIE

Naktiniai trail bėgimai pasaulyje tikrai nėra kažkas išskirtinio. Dažnai tokius bėgimus rengia skandinavai (dėl trumpų dienų žiemą bei rudenį), taip pat bėgimas tamsoje neišvengiamai sudaro dalį ilgiausiųjų (100km ar 100 mylių) trailų. Lietuvoje tokio tipo varžybos įvyks ko gero pirmą kartą.

Nebijokite - nepasiklysite!

Kadangi tai yra naujovė (ne tik dalyviams, bet ir organizatoriams), trasas nuspręsta pravesti aplink Nemenčinės miškų ežerus (Tapeliai, Juodis, Balžis), kur tikimybė pasimesti yra minimali. Trasa bus nužymėta rodyklėmis ir atšvaitais. Bėgant ežerai visada turi būti jums iš dešinės.  Taip pat, esant ištisinei sniego dangai, matomumas yra neblogas (pakankamas nesunkiai matyti kelią, bet ne bėgti maksimaliu greičiu) net ir be lempos.  

Lempos

Bėgimui takais labai galinga lempa nebūtina. Daug svarbiau, jog ji būtų patikima ir šviestų bent jau 1,5 h. Bet kokiu atveju rekomenduojama su savimi turėti mažytę atsarginę lempą ar elementus. Lempos svoris ir stabilus tvirtinimas taip pat daug lemia. Kadangi bėgimas vyks ratais yra galimybė atsarginę lempą palikti starto/finišo zonoje ir pasikeisti, pavyzdžiui, po dviejų ratų, jaučiant, jog pirmoji baigia išsikrauti.

Vasario 12 d. 18.00 val. rengiamas naktinis pasiruošimo bėgimas Bukčiuose, leisiantis jums geriau pasirengti laukiančiam iššūkiui. 

Dar neturintiems lempų (ar norintiems jas atnaujinti) galime pasiūlyti profesionalias ir patikimas (suteikiama 3 metų garantija) PETZL lempas.

Profesionalų įspūdžiai apie bėgimą naktį:

Bėgimo taurės rėmėjai:      

           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui Širdies ritmo monitoriai
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2019 m. Sprendimas: Overt