Tengris - ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

IŠTVERMĖS SPORTO PREKĖS, SPORTO IR LAISVALAIKIO RENGINIAI

endurance sport equipment, sport and leisure events
  Naujienos
  Apie mus
  2 % pajamų mokesčio
  Varžybos
  Prekyba
  Paslaugos
 
 
  Rudaminos OSK
 
  Archyvas
  Nuorodos
  Kontaktai
  Partneriai
POLAR Širdies ritmo monitoriai - Kurį Polar modelį pasirinkti? - Multisportas

Rekomenduojame:

Polar RS800CX GPS sensoriumi - profesionaliems atletams, kuriems reikalinga visa įmanoma informacija iš jų treniruotės. Judėjimo greitis ir distancija fiksuojama G5 GPS pagalba. Galimybė vienu metu naudoti GPS ir greičio sensorių - tiek bėgimui, tiek ir dviračiams.

Polar RCX5 GPS - triatlonininkams, bėgikams, dviratininkams ir kitiems ištvermės sporto šakų atstovams, kuriems reikia pagalbininko optimaliai paskirstyti treniruočių krūvį. Naujasis H2 transmiteris fiksuoja ŠSD vandenyje, o GPS, bėgimo, greičio ir kadencijos sensoriai fiksuoja judėjimo greitį, distanciją ir maršrutą.

Polar RCX3 GPS - mėgėjams bėgikams ir dviratininkams, kuriems reikia išmaniosios pagalbos ruošiantis svarbiam startui. Kai naudojamas su G5 GPS sensoriumi, aukštimačio informacija rodoma  polarpersonaltrainer.com.

Polar RC3 GPS - mėgėjams bėgikams ir dviratininkams, kuriems reikia integruoto GPS ir išmaniųjų funkcijų. Aukštimatis veikia GPS pagrindu, o "Back to start" funkcija visada parodys kryptį į namus.


           
 
Winning Time - laiko fiksavimo sistema Elektroninio atsižymėjimo sistema Sportiniai bėgimo batai Apranga bėgimui, dviračių sportui Širdies ritmo monitoriai
Visos teisės saugomos © Gvido Rūko firma "Tengris" 2004-2019 m. Sprendimas: Overt